Jdi na obsah Jdi na menu
 


2019

Triatlon Babice - 1., kategorie, 0.5-20-5

Triatlon Pardubice - 10., kategorie, 0.6-23-7 

Triatlon Brdonoš - 2., kategorie, 0.2-20-3

Šumperský triatlon - 3., kategorie, 0.4-15-4

Triatlon Majetín - 4., kategorie, 0.6-33-6 

Triatlon Králíky - 10., absolutně, 0.4-20-5

MČR v duatlonu,  Žamberk - 15., kategorie, 5-20-3

Triatlon Hlučín - 1., absolutně, 0.8-25-6 

Osecký triatlon - 9., kategorie, 0.4-24-6 

Triatlon Baldatlon - 1., absolutně, 0.2-15-4

Triatlon Baseman - 14., absolutně, 0.6-36-5.5

MČR v zimním triatlonu, Praděd - 13., kategorie, 8-8-5

Hanácký duatlon - 9. kategorie, 5-15-2.5 

2018

MTB maraton Kosířská špica - 4., kategorie, 33 km

2017

MČR v duatlonu,  Žamberk - 10., kategorie, 5-18-3

Triatlon Loštice - 1. kategorie, 0.4-15-5 

Triatlon Albrechtice - 2. kategorie, 0.7-20-5

Triatlon G3 Grygov - 3., absolutně, 0.7-30-6

Triatlon Skleněný muž - 2., kategorie, 0.5-15-5 

Triatlon Vysočany - 2., kategorie, 0.7-15-5

Triatlon ŠUTR - 4., kategorie, 0.3-24-5 

Triatlon Babice - 5., kategorie, 0.5-20-5

Triatlon Baseman - 12., absolutně, 0.6-36-5.5

Triatlon Olomouc-Lošov - 11., absolutně, 0.3-15-5

Olomoucký pohár v cyklistických časovkách - 7., kategorie 

2016

MČR v duatlonu,  Žamberk - 8., kategorie, 5-18-3

Triatlon Loštice - 1. kategorie, 0.4-15-5 

Triatlon Králíky - 3. absolutně, 0.4-20-5

Triatlon Plumlovman - 2., kategorie, 0.3-11-3

Triatlon Majetín - 5., kategorie, 0.5-33-6 

Triatlon Babice - 3., kategorie, 0.5-20-5

Triatlon Duko Rýmařov - 2., kategorie, 0.6-36-8 

Triatlon Baseman - 8., absolutně, 0.6-36-5.5

Triatlon Mamutman - 6., kategorie, 0.5-36-6

MTB maraton Kosířská špica - 5., kategorie, 33 km

2015

2014

MČR v dlouhém triatlonu, Piešťany - 15., absolutně, 3.8-180-42

MČR v dlouhém triatlonu, Piešťany - 6., kategorie, 3.8-180-42

Hanácký pohár v triatlonu - 3., absolutně 

Olomoucká série horských kol - 2., kategorie

Olomoucký pohár v cyklistických časovkách - 11., absolutně 

Mistrovství Ol. kraje v triatlonu, Štěpánov, 3. absolutně, 0.4-25-5

Duatlon Štěpánov - 1., absolutně, 5-20-2.5

Zimní triatlon Rýmařov - 2., kategorie, 12-8-5 

Triatlon Babice - 3., kategorie, 0.5-20-5

Triatlon Duko Rýmařov - 1., kategorie, 0.6-36-8 

Triatlon Baseman - 5., absolutně, 0.6-36-5.5

MČR v duatlonu, Žamberk - 39., absolutně, 5-18-3

MČR ve středním triatlonu,  Pardubice - 22., kategorie, 1.9-90-21

2013

MČR v dlouhém triatlonu, Otrokovice - 18., absolutně, 3.8-180-42

MČR v dlouhém triatlonu, Otrokovice - 5., kategorie, 3.8-180-42

Cologne226, Ironman Köln - 7., kategorie, 3.8-180-42

Závod ČP v dlouhém triatlonu, Pardubice - 7., kategorie, 1.9-90-21

Hanácký pohár v triatlonu - 3., absolutně 

Olomoucká série horských kol - 4., kategorie

Středomoravský pohár v duatlonu - 2., absolutně 

MTB Duatlon Svitavy - 6., kategorie, 4-23-2

MČR v duatlonu,  Žamberk - 39., absolutně, 5-18-3

Duatlon Náměšť na Hané - 5., absolutně, 5-25-2.5

Mistrovství Ol. kraje v triatlonu, Štěpánov, 1. absolutně, 0.4-25-5

Triatlon Majetín - 5., kategorie, 0.5-33-6   

Triatlon DuKo Rýmařov - 1., kategorie, 0.6-36-8 

Triatlon Babice - 3., kategorie, 0.5-20-5

Triatlon Dřevěný muž Litovel - 3., kategorie, 1.0-20-8

Triatlon Baseman - 1., absolutně, 0.6-36-5.5

Bukovanský duatlon - 3., absolutně, 5-20-2.5

2012

ČP v dlouhém triatlonu - 5., kategorie

MČR v dlouhém triatlonu, Piešťany - 11., absolutně, 3.8-180-42

MČR v dlouhém triatlonu, Piešťany - 4., kategorie, 3.8-180-42

Závod ČP v triatlonu, Račice - 17., absolutně, 1.5-40-10

Závod ČP v dlouhém triatlonu, Pardubice - 13., kategorie, 1.9-90-21

Závod ČP v dlouhém duatlonu, Příbram - 8., kategorie, 5.5-60-16

Hanácký pohár v triatlonu - 8., absolutně 

Mistrovství Ol. kraje v triatlonu, Sobáčov - 7. absolutně, 1.5-40-10

Středomoravský pohár v duatlonu - 2. místo, absolutně

Triatlon Babice - 4., kategorie, 0.5-20-5 

Duatlon Štěpánov - 2., absolutně, 5-20-2.5

Náměšťský duatlon, Náměšť na Hané - 8. , absolutně, 5-20-2.5 

Triatlon Baseman, - 1., absolutně, 0.6-35-5.5

MTB Free Jízda Litovel-  9. absolutně, 30 km 

inSPORTline Triatlon Hranice - 8., kategorie, 0.5-20-5 

Duatlon Lipina - 5., kategorie, 5-25-2.5

Duatlon Břehy - 19. , kategorie, 6.6-24-3.3 

2011

MČR v dlouhém triatlonu, Otrokovice - 14., absolutně, 3.8-180-42

Závod ČP v dlouhém triatlonu, Česká Lípa - 4., kategorie, 1.9-96-21

Duatlon Štěpánov - 1., absolutně, 5-20-2.5

Středomoravský pohár v duatlonu - 1. místo, absolutně

inSPORTline Triatlon Hranice - 6., kategorie, 0.75-20-5 

Duatlon Lipina - 8., kategorie, 5-25-2.5

Moravský bikemaraton Leština - 9., kategorie, 80 km

Mohelnický půlmaraton MTB - 8., kategorie, 58 km

2010

MČR v dlouhém triatlonu, Otrokovice - 14., absolutně, 3.8-180-42

Ironman Regensburg, Regensburg - 224., absolutně, 3.8-180-42 

Triatlon Beskyd Classic, Classic Cup, Baška - 3., kategorie, 1.5-40-10 

Triatlon Grafiman, Classic Cup, Olomouc - 6., kategorie, 1.9-90-21 

Triatlon Titanman, Classic Cup, Pelhřimov - 7., kategorie, 1.5-40-10

Hanácký pohár v triatlonu - 8., absolutně 

Mistrovství Ol. kraje v dlouhém TT, Olomouc - 2., kategorie, 1.9-90-21

2009

ČP v dlouhém triatlonu - 5., absolutně

MČR v dlouhém triatlonu, Teplice - 9., absolutně, 3.8-180-42

Mistr ČR v dlouhém triatlonu, Teplice - družstva, 3.8-180-42

Závod ČP v dlouhém triatlonu, Nitra - 5., absolutně, 3.8-180-42

Závod ČP v dlouhém triatlonu, Otrokovice - 8., absolutně, 3.8-180-42 

Česko-slovenský pohár v dlouhém triatlonu - 4., absolutně

Hanácký pohár v triatlonu - 4., absolutně

Triatlon Sobáčov - 1., kategorie, 0.7-40-10

Triatlon Babice - 3., kategorie, 0.5-20-5

Mistrovství Ol. kraje v terénním TT, Šternberk - 2., kategorie, 0.5-18-5

Mistrovství Ol. kraje v krátkém TT, Babice - 3., kategorie, 0.5-20-5

MTB maraton Hanácké kolo Liboš - 2., kategorie, 45 km

2008

MČR v duatlonu, Český Jiřetín - 4., kategorie, 10-90-10

MČR v duatlonu, Český Jiřetín - 20., absolutně, 10-90-10

Grafilit Halfironman, Litovel - 3., absolutně, 1.9-90-21

Hanácký pohár v triatlonu - 4., absolutně

Mistr Olomouckého kraje v triatlonu, kategorie, 1,5-40-10

VÚB Triatlon Ústí nad Orlicí - 6., absolutně, 0.6-25-8

Triatlon Baseman - 1., absolutně, 0.6-30-5

Triatlon Grafilit Litovel - 3., kategorie, 1.5-40-10

Triatlon Babice - 6., absolutně, 0.5-20-5

Vattenfall Cycclasics Hamburk, - 1., team Jungheinrich, 155 km

2007

ČP v dlouhém triatlonu - 4., absolutně

MČR v dlouhém triatlonu, Lipno - 2., družstva, 3.0-180-42

MČR v dlouhém triatlonu, Lipno - 12., absolutně, 3.0-180-42

Závod ČP v dlouhém triatlonu, Otrokovice - 3., absolutně, 3.8-180-42

TTS Halfironman Osek nad Bečvou - 1., absolutně, 1,9-91-21

X-triatlon Šternberk - 2., štafeta (Z.Zmeškal-R.Fojt), 0.6-18-5

Triatlon Baseman - 2., absolutně, 0.6-30-5

Grafilit Halfironman Litovel - 2., absolutně, 1.9-90-21

Plumlovský duatlon - 3., absolutně, 5-40-5

VÚB Triatlon Ústí nad Orlicí - 4., absolutně, 0.6-25-8

Českolipský maraton - 2:58

2006

ČP v dlouhém triatlonu - 6., absolutně

MČR v dlouhém triatlonu, Otrokovice - 8., absolutně, 3.8-180-42

MČR v dlouhém triatlonu, Otrokovice - 2., kategorie, 3.8-180-42

MČR v dlouhém triatlonu, Otrokovice - 2., družstva, 3.8-180-42

ČP v dlouhém triatlonu - 2., kategorie

Závod ČP v dlouhém triatlonu, Nitra - 5., absolutně, 3.8-180-42

MSR v dlouhém duatlonu, Stará Bystrica - 5., absolutně, 10-60-10

Česko-slovenský pohár v dlouhém triatlonu - 4., absolutně

Závod ČP v duatlonu, Č. Jiřetín - 3., kategorie, 20-100-10

Hanácký pohár v triatlonu - 5., absolutně

Triatlon Grafilit Litovel - 1., kategorie, 1.5-40-10

Triatlon Halfironman Babice - 1., absolutně, 1.9-90-21

Triatlon Konice - 1., absolutně, 0.8-45-7

Triatlon Bečvoman - 3., kategorie, 0.8-30-6

Triatlon Litomyšl - 2., kategorie, 1-50-10

Triatlon Baseman - 3., absolutně, 0.6-30-5

2005

ČP v dlouhém triatlonu - 6., absolutně

Vítěz Česko-slovenského poháru v dlouhém triatlonu - 1., absolutně

Závod ČP v dlouhém triatlonu, Otrokovice - 2., absolutně, 3.8-180-42

Závod ČP v dlouhém triatlonu, Žďár nad Sáz. - 9., absolutně, 1-90-21

MSR v dlouhém triatlonu, Nitra - 4., absolutně, 3.8-180-42

Vedoucí závodník ČP v dlouhém triatlonu po 3 závodech ze 4

SP ITU v dlouhém triatlonu - 62., absolutně

Mistrovství Olomouckého kraje, Babice - 2., absolutně, 0.5-20-5

VÚB Triatlon Ústí nad Orlicí - 3., absolutně, 0.6-25-8

Triatlon Baseman - 1., absolutně, 0.6-30-5

Českolipský maraton - 2:58

2004

ČP v dlouhém triatlonu - 9., absolutně

MČR v dlouhém triatlonu, Sadská - 2., družstva, 3-130-30

Mistrovství Rakouska v dl. triatlonu, Podersdorf - 6., kategorie, 3.8 -180-42

Triatlon Morkoman - 1., kategorie, 1.5-40-10

2003

ČP v dlouhém triatlonu - 12., absolutně

MČR v dlouhém triatlonu, Doksy - 3., družstva, 3.8-180-42

Závod ČP v dlouhém triatlonu, Otrokovice - 7., absolutně, 3.8-180-42

Triatlon Morkoman - 2., kategorie, 1.5-40-10

2002

ČP v dlouhém triatlonu - 9., absolutně

MČR v dlouhém triatlonu, Benešov - 9., absolutně, 3.8-180-42

Mistr ČR v dlouhém triatlonu, Benešov - družstva, 3.8-180-42

Závod ČP v dlouhém triatlonu, Doksy - 8., absolutně, 3.8-180-42

Hanácký pohár v triatlonu - 2., absolutně

Triatlon Železné Hanák Čechovice - 1., absolutně, 0.5-25-5

Triatlon Bečvoman - 3., absolutně, 0.6-30-6

Triatlon Babice - 3., kategorie, 0.5-20-5

Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje - 7., celkově

2001

ČP v duatlonu - 28., absolutně

Triatlon Železné Hanák Čechovice - 1., absolutně, 0.5-25-5

Triatlon Morkovské chlap - 2., absolutně, 0.2-20-5

Triatlon Babice - 2., absolutně, 0.5-20-5

Power Hanák Duathlon Dolany - 5., absolutně, 5-30-9

Chronometr tour - 6., celkově

2000

ČP v duatlonu - 30., absolutně

Pojizerský pohár v triatlonu a duatlonu - 4., absolutně

Triatlon Klášter Hradiště nad Jizerou - 3., absolutně, 0.4-24-5

Duatlon Bedřichov - 3., absolutně, 4-20-2

1999

ČP v duatlonu - 34., absolutně

ČP v duatlonu - 3., družstva

Triatlon Dřevěný muž Beroun - 2., absolutně, 0.8-55-5.5

Pojizerský pohár v triatlonu a duatlonu - 5., absolutně

1998

ČP v duatlonu - 2., družstva

MČR v duatlonu, Stráž pod Ralskem - 3., družstva, 10-40-5

Pojizerský pohár v triatlonu a duatlonu - 6., absolutně

1997

ČP v duatlonu - 8., junioři

Powerman Czech Duathlon a závod ČP v duatlonu, Lázně Bělohrad - 8., junioři, 13-57-7.5

1993 

MČR MTB sjezd, Beroun - 21., junioři

MČR MTB cross country, Beroun - 33., junioři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What you necessary to be informed back high-pitched blood pressure

(AImmalasuikamp, 13. 10. 2018 21:28)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre manque de sensibilite bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/viagra-et-cialis-pas-cher/

Blood difficulties - If you want recognize more

(AImmalasuikamp, 29. 9. 2018 15:32)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-5mg/

Otrokovice

(Paja :), 1. 7. 2007 15:24)

Gratuluju k umisteni i hezkymu casu